Álláshirdetés – Telepvezető

Az MTKSZ Nonprofit Kft. mechanikai-biológiai hulladék-feldolgozó telepére, a meglévő csapata szakmai erősítésére
TELEPVEZETŐ
munkatársat keres!

Az ideális jelölt:

  • műszaki végzettséggel;
  • gépész, vagy informatikus, vagy villamosmérnök, vagy mechatronikus diplomával (diplomákkal) rendelkezik;
  • a hulladékgazdálkodásban jártas, vagy e terület iránt érdeklődik;
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.

Kompetenciái:

  • önálló döntések meghozatalára képes, döntéseiben következetes;
  • mobilizálható;
  • precíz, munkájára igényes;
  • magas szintű számítógépes ismerettel rendelkezik;
  • jó kommunikációs képességgel bír;
  • rendezett magánéletű.

Az alkalmazásnál nem feltétel a szakmai gyakorlat, de előnyt jelent a környezetvédelmi végzettség, vagy e területen szerzett tapasztalat; illetve a német, és/vagy angol nyelvtudás.

A telepvezető feladatai:

  • a mechanikai-biológiai hulladékkezelő telep önálló szakmai irányítása;
  • a technológia felelősségteljes üzemeltetése;
  • beosztottak munkájának optimális szervezése;
  • nyilvántartási és adatszolgáltatási kötelezettségek ellátása;
  • kapcsolattartás a beszállítókkal, alvállalkozókkal, a cégvezetéssel;
  • fejlesztési lehetőségek vizsgálata, azokra javaslattétel.

Munkavégzés helye: Marcali külterület.
Az állás betölthető: azonnal.

Amit kínálunk:

  • családbarát légkör, szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • 13. havi fizetés,
  • széleskörű Cafeteria rendszer (pl.: SZÉP kártya, magánnyugdíjpénztári hozzájárulás, beiskolázási támogatás),
  • cégautó, cégtelefon és hordozható számítógép használat,
  • szükség esetén lakhatási támogatás.

  • fényképes szakmai önéletrajz,
  • képzettséget igazoló okiratok másolata;
  • egyéb közlendők motivációs levélben

Eljuttatása az ugyvezeto@mtksz.hu e-mail címre Krajczár Ibolya ügyvezető asszony részére.

Jelentkezéseket 2020.12.31-ig fogadunk.

MTKSZ Nonprofit Kft.